Tjedan dobrodošlice za brucoše

Drage brucošice i brucoši, dobro došli na FOI!

U prvom tjednu nastave pripremili smo za vas nekoliko aktivnosti kako bismo vam pomogli da se što lakše snađete u akademskoj sredini.

PONEDJELJAK

U ponedjeljak nastava je počela prema rasporedu objavljenom na web stranicama Fakulteta, a na prvom satu brucoše su pozdravili predstavnici Uprave Fakulteta, Centra za podršku studentima i razvoj karijera te Studentski zbor FOI-ja.

UTORAK

U utorak, 30. rujna 2014. godine održat će se predstavljanje studentskih udruga i aktivnosti. Studenti će imati priliku saznati o mogućnostima koje pružaju:

• Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI
  • Sveučilišni računarski centar (SRCE)
  • Sportska udruga FOI
  • Knjižnica FOI-ja
  • Centar za savjetovanje i podršku studentima Sveučilišta u Zagrebu
  • Ured za studente s invaliditetom
  • Centar za volontiranje i humanitarni rad FOI
  • Studentski zbor
  • Studentska savjetnica
  • Studentska pravobraniteljica
  • STAK
  • Microsoft student partner program
  • MT lab FOI
  • Klub mačevanja FOI
  • Međunarodna udruga studenata AIESEC
SRIJEDA – PETAK

Centar za podršku studentima i razvoj karijera poziva Vas na radionicu „Akademske vještine“. Radionica se provodi u okviru projekta StuDiSupport. Cilj radionice je osvijestiti specifičnosti studiranja u odnosu na dosadašnje sudjelovanje u obrazovanju i osvijestiti akademske vještine važne za uspješno studiranje. Tijekom radionice studenti će imati priliku sami procijeniti vlastite akademske vještine i potrebe za razvoj.

Radionice će se održati u sljedećim terminima:

Za smjer Informacijski i poslovni sustavi

• - srijeda (01.10.) s početkom u 9 sati, predviđeno vrijeme trajanja je do 12 sati u D11 na FOI1
  • - četvrtak (02.10.) s početkom u 9 sati, predviđeno vrijeme trajanja je do 12 sati, u D11 na FOI1
  • - četvrtak (02.10.) s početkom u 15 sati, predviđeno vrijeme trajanja je do 18 sati u D11 na FOI1
  • - petak (03.10.) s početkom u 9 sati, predviđeno vrijeme trajanja je do 12 sati u D11 na FOI1

Za smjer Ekonomika poduzetništva

• - srijeda (01.10.) s početkom u 13 sati, predviđeno vrijeme trajanja je do 16 sati u D7 na FOI2
  • - petak (03.10.) s početkom u 13 sati, predviđeno vrijeme trajanja je do 16 sati u D7 na FOI2

Broj studenata u svakoj grupi je ograničen na 15, stoga će se prijave razmotriti prema redoslijedu zaprimanja.

Ukoliko želite sudjelovati na radionici, molimo da se predbilježite putem sljedeće forme: http://tinyurl.com/akvjerad

Pozivamo Vas da se odazovete navedenim aktivnostima u što većem broju kako biste od samog početka studija informirali o mogućnostima koje Vam nudi studij na FOI-ju te bili spremni za akademske izazove.

Za sva dodatna pitanja kontaktirajte nas e-mailom na: cpsrk@foi.hr.

Vidimo se!

Centar za podršku studentima i razvoj karijera