Svečana promocija prvostupnika i magistara Fakulteta organizacije i informatike

Objavljeno: 09.06.2021

Svečano uručenje diploma na promociji studenata Fakulteta organizacije i informatike održat će se u dvorištu Studentskog doma Varaždin, Ulica Julija Merlića broj 9 od 1. do 3. srpnja 2021. godine.

Svečano uručenje diploma održat će se prema sljedećem rasporedu:

četvrtak, 1.7.2021.

• u 9 sati IPS
  • u 11 sati IPS
  • u 13 sati IPS
  • u 15 sati IPS
  • u 17 sati IPS

petak, 2.7.2021.

• u 9 sati EP preddiplomski
  • u 11 sati EP preddiplomski
  • u 13 sati DS informatika
  • u 15 sati DS informatika
  • u 17 sati DS informatika

subota, 3.7.2021.

• u 9 sati DS EP
  • u 11 sati DS EP
  • u 13 sati PITUP
  • u 15 sati PITUP

S obzirom na trenutno ograničenje broja sudionika na događanjima, svečanosti promocije mogu prisustvovati dva gosta po studentu. Gosti su dužni pridržavati se svih protuepidemijskih mjera koje će biti na snazi na datum promocije.

Molimo vas da imena vaših gostiju navedete u sljedećem obrascu najkasnije do 25. lipnja 2021. godine:

Na promociji promoventi će preuzeti mapu, diplome (na hrvatskom i engleskom jeziku) i dopunsku ispravu o studiju (na hrvatskom i engleskom jeziku).

U slučaju lošeg vremena promocija će se održati u dvorani Studentskog doma Varaždin, ali bez prisustva gostiju.

Pozivi sa svim informacijama upućeni su prema promoventima. Za dodatne informacije obratite se studentskoj referadi Fakulteta na broj:042/390-818.