Stipendije Sveučilišta Johannes Gutenberg u Mainzu

Sveučilište Johannes Gutenberg u Mainzu ponudilo je Sveučilištu u Zagrebu u okviru razmjene studenata dvije (2) stipendije za ljetni semestar akademske godine 2011./2012. za preddiplomske i diplomske studijske programe ponuđene na tom sveučilištu. Rok za prijavu je 9. siječnja 2012.

Stipendija uključuje oslobađanje plaćanja školarine, pohađanje tečaja njemačkog jezika, osiguran smještaj u studentskom domu i novčanu potporu od 500 eura mjesečno od kojih će stipendist pokrivati troškove smještaja i života u Mainzu.  Za stipendiju se mogu natjecati redovni studenti Sveučilišta u Zagrebu koji studiraju na 2. ili višoj godini studija i imaju dobar uspjeh u studiju te znanje njemačkog jezika.Zainteresirani kandidati trebaju do ponedjeljka 9. siječnja 2012. u pismohranu Sveučilišta u Zagrebu, Trg. m. Tita 14, 10000 Zagreb dostaviti potrebne dokumente.

Tekst Natječaja možete pronaći na web stranicama Ureda za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu.