Redovna skupština Sportske udruge FOI

U utorak, 16. prosinca 2014. održati će se Redovna skupština Sportske udruge FOI u vijećnici Fakulteta s početkom u 18 sati.

Pozivam Vas da se uključite u Sportsku udrugu FOI-a. Temeljem članka 30. Statuta Sportske udruge Fakulteta organizacije i informatike sazivam Redovnu skupštinu koja će se održati u utorak, 16. prosinca 2014. godine s početkom u 18 sati u vijećnici Fakulteta organizacije i informatike, Pavlinska 2, Varaždin, 3. kat.

Dnevni red skupštine: 1.Izbor zapisničara i ovjerovitelja zapisnika 2.Izvješće predsjednika i blagajnika Udruge 3.Razmatranje i usvajanje izvješća o radu Udruge 4.Izvješće o radu Upravnog i Nadzornog odbora 5.Razrješenje i biranje novog člana odbora 6.Razrješenje i biranje novog tajnika Udruge 7.Program rada povodom obilježavanja 10. obljetnice rada Sportske udruge FOI 8.Razno (Registar članova,  Logo, Statut Udruge, odbor za proslavu 10. obljetnice..) Molim Vas da se odazovete u što većem broju kako bismo mogli unaprijediti rad Udruge. Za sva dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte putem maila: damir.vucic@foi.hr. Predsjednik SUFOI:Damir Vučić, prof.