Reboot lnfogamer i Interliber 11.-15. studenog 2015.

Na Zagrebačkom velesajmu održavaju se Interliber i Reboot Infogamer sajam od 11. – 15. studenog 2015.

Reboot lnfogamer ove godine predstavlja se u najvećem izdanju do sada. Najrelevantniji sajam industrije video igara u jugoistočnoj Europi održat će se sa još više sadržaja, izlagača i zabave kroz pet dana trajanja a namijenjen je svim obožavateljima video igara i onima koji su tek na pragu upoznavanja s tom najbrže rastućom industrijom zabave na svijetu.

Sajam će se ove godine održati u čak četiri paviljona (8, 8a, 9, 11A) na površini od 15.000 m2. Na sajmu će se predstaviti najveći internacionalni izdavači sa najnovijim naslovima, ali i domaći gaming studiji koji zauzimaju sve bitnije mjesto na svjetskom tržištu igara.

Sve informacije o nadolazećem sajmu te program po danima možete naći na web stranici www.rebootinfogamer.hr.

Na ovogodišnjem Interliberu svi najznačajniji domaći nakladnici predstaviti će na Zagrebačkom velesajmu izuzetno bogat program novih izdanja s najrazličitijih područja, dokazujući da hrvatsko nakladništvo zna i pronalazi put do ljubitelja knjige. Planira se pregršt novih naslova, predstavljanja knjiga, dolazak hrvatskih i inozemnih književnih zvijezda, neposredni razgovori s autorima uz potpisivanje knjiga, susreti nakladnika, knjižara i knjižničara, književne radionice, okrugli stolovi… Na ovogodišnjem Interliberu predstaviti će se poslovni svijet izdavačkog i edukativnog stvaralaštva s najvećom ponudom knjiga i učila na jednom mjestu.

interliber_vizual_2015