Razgovori za posao u Infobipu

Infobip d.o.o. nudi 3 radna mjesta u području ekonomije i IT-a. Rok za prijavu je 3. studenoga 2014. godine.

Posjedujete znanja iz područja ekonomije i IT-a? Znate kako pridobiti klijente i zadržati njihovo povjerenje? Razumijete njihove potrebe i znate ih prenijeti ostalim odjelima u kompaniji? Možda vas ipak više zanima nadzor procesa te rad s internet protokolima i mrežama mobilnih operatera? Volite izazove i spremni ste na konstantno učenje i usavršavanje? Ovo je prilika za vas, jer Infobip d.o.o. nudi čak tri radna mjesta na području ekonomije i IT-a.

Više informacija o najvećoj hrvatskoj IT tvrtki, njihovom poslovanju, ciljevima i  radnim mjestima, možete čuti na pozvanom predavanju koje će se održati 5. studenog na FOI-ju. Predavanje će održati stručnjaci iz Infobipa, među kojima je i Boris Ostojić, bivši student FOI-ja i trenutno Voditelj odjela kvalitete usluga. Osim Borisa, na predavanju će prisustvovati Mia Jurić (HR manager) i Andrea Draščić (HR manager).

Osim pozvanog predavanja, Infobip tim je odlučio pružiti priliku svima koji se žele prijaviti za neko od ponuđenih radnih mjesta te održati razgovore za posao na FOI-ju, 5. studenog.

Više detalja o radnim mjestima, potrebnim kvalifikacijama i prednostima koje nose, možete pročitati na stranicama Centra za podršku studentima i razvoj karijera http://cpsrk.foi.hr/novosti/razgovori-za-posao-u-infobipu-3-radna-mjesta

Iskoristite priliku, pronađite radno mjesto koje odgovara vašim kompetencijama i postanite dio međunarodnog Infobip tima. Pošaljite životopis i prijavu s naznačenim radnim mjestom/ima za koji/e se javljate, na cpsrk@foi.hr

Rok za prijavu je ponedjeljak, 3. studeni.

Sretno!

infobip