Radionica za studente

Djelatnici knjižnice FOI pozivaju studente na radionicu koja će se održati 11. listopada 2012. godine (četvrtak), u čitaonici knjižnice s početkom u 16,00 sati.

Radionica obuhvaća upoznavanje korisnika s knjižničnim tradicionalnim i elektroničkim uslugama, s mogućnostima mrežnog kataloga knjižnice FOI, njegovo pretraživanje, samostalno pronalaženje literature u katalogu i na policama. Pretraživanje mrežnih kataloga drugih knjižnica od interesa za naše korisnike, pretraživanje dostupnih baza podataka, upoznavanje sa sadržajima web stranica knjižnice, s korisničkim stranicama.

Ishodi radionice: Po završetku radionice od polaznika se očekuje da usvojena znanja i kompetencije mogu primijeniti u samostalnom snalaženju u knjižnici, korištenju knjižnične građe i usluga, informacijskih pomagala i mrežnih izvora.

Radionica traje jedan sat, a po potrebi i interesu korisnika i dulje.

Najava sljedećih radionica:  19. listopad 2012. (petak), od 9,30 - 10,30 sati 20. listopad 2012. (subota), od 8,30 - 9,30 sati

Termin radionice možete predložiti i sami na e-mail knjiznica@foi.hr ili osobno u knjižnici.

Radujemo se Vašem dolasku!