Promocija knjige Korporativna informacijska sigurnost

Na Fakultetu organizacije i informatike će se 24. rujna 2015. godine održati promocija knjige Korporativna informacijska sigurnost, autora Z. Krakara, S. Tomić Rotim, M. Žgele, T. Kišasondija i K. Arbanasa.

Pozivamo vas na promociju knjige Korporativna informacijska sigurnost, autora Z. Krakara, S. Tomić Rotim, M. Žgele, T. Kišasondija i K. Arbanasa, koja će biti održana u četvrtak, 24. rujna 2015. u 12:00 sati u dvorani 3 (2. kat) Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu.

Predstavljanje knjige će voditi dekan Fakulteta organizacije i informatike prof.dr.sc. Vjeran Strahonja.

O knjizi će pored urednika knjige prof.dr.sc. Zdravka Krakara govoriti profesori prof.dr.sc. Miroslav Bača i prof.dr.sc. Gordan Gledec ujedno i recenzent knjige, te gospodin Alen Ostojić, predsjednik Hrvatske udruge menadžera sigurnosti.

Knjiga koja je strukturirana u jedanaest poglavlja na 464 + 15 stranica prema ocjeni recenzenata predstavlja vrlo uravnoteženi prikaz metoda korporativne informacijske sigurnosti i vlastite prakse 5 autora u različitim područjima ovog kompleksa.

Detaljnije o sadržaju knjige možete pročitati u prilogu: Poziv na promociju

kis_2015_imagelarge