Projekt "Motiviraj se" Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu

Objavljeno: 15.01.2019

Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu organizira projekt naziva "Motiviraj se 2019.", čiji je cilj edukacija i motivacija studenata kroz razne radionice i predavanja, od toga kako pravilno napisati životopis do savjetovanja pri rješavanju težih životnih problema.

Ovo je druga godina izvođenja projekta, a predavanja koja će se održavati u okviru istog su besplatna i dostupna svim studentima. Održavat će se u zagrebačkom Studentskom centru (Savska cesta 25) i u Kinu Forum (Jarunska 2) u vremenu od 18. do 20. siječnja 2019. godine.

RASPORED PREDAVANJA:

18. siječnja 2019., petak, Stablo znanja (Studentski centar)
16:00 The Biggest Loser, radionica u kojoj studenti dijele međusobno svoje akademske (ne)uspjehe, a psiholog objašnjava takve patente ponašanja te približava studentima kako ih promijeniti u svoju korist, Božidar Nikša Tarabić, mag. psych.
18:00 Saša Ceci, „fizičar na Institutu Ruđer Bošković i jedan od najaktivnijih hrvatskih promicatelja znanosti“ (telegram.hr)
20:00 Goran Šimić, Neuroznanost učenja i pamćenja

19. siječnja 2019., subota, Stablo znanja (Studentski centar)
18:00 Nino Raspudić, Što možemo naučiti od petsto godina stare knjige: primjer Machiavelli

20. siječnja 2019., nedjelja, Kino Forum (Studentski dom Stjepan Radić)
18:00 Željko Pervan, Moje tajne
20:00 Vlatko Štampar, Stand up

Dođite i poslušajte predavače!