Predstavljanje studentskih natjecanja

Objavljeno: 05.12.2016

Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI u suradnji s prodekanicom za nastavu, doc.dr.sc. Renatom Mekovec, organizira neformalno predstavljanje iskustava studenata sa studentskih natjecanja i sličnih prilika. Dođite i saznajte sve praktične i korisne informacije vezano uz (studentske) prilike koje vam se pružaju, i dozvolite si prvi korak prema aktivnijem studiranju i ostvarenju ciljeva!

Predstavljanje će se održati 7. i 8. prosinca u Caffe bar-u „Info Club“ (Rupa) od 10:00 do 14:00 sati svakoga dana, u sklopu kolegija 3. godine PDS, Upravljanje informatičkim uslugama. Tribina je namijenjena i svim drugim zainteresiranim studenticama i studentima, koji se mogu prijaviti za sudjelovanje (svi zainteresirani za sudjelovanje, koji niste na kolegiju UIU, molimo javite se na cpsrk@foi.hr).

Sve dobrobiti sudjelovanja na natjecanjima i sličnim aktivnostima prezentirat će vam upravo oni studenti i studentice koji su sami sudjelovali na takvim aktivnostima i od njih su na razne načine profitirali, na osobnoj i profesionalnoj razini. Oni će izdvojiti svoje vrijeme da vam približe svoja iskustva kako bi vam olakšali moguće dvojbe koje imate oko prijava na slične aktivnosti te kako bi vam odgovorili na moguća pitanja i potakli vas na djelovanje.

Svaki student održati će pitch od 15-ak minuta tijekom kojeg će se osvrnuti na nekoliko ključnih elemenata kada su u pitanju studentska natjecanja i slične aktivnosti. Ukratko, saznat ćete:

• kako su se informirali o natjecanjima, kako pretraživati resurse, koja je motivacija u tome svemu
  • s kakvim su se sve idejama predstavljali, na kojim su sve natjecanjima bili, kakve su rezultate ostvarili, kako je to utjecalo na njihov osobni i profesionalni razvoj
  • kako je izgledalo sudjelovanje na natjecanju, pripreme (prije, tijekom, nakon), s kakvim su se izazovima susreli, kako su ih prebrodili
  • što nakon svega žele poručili vama, kolegicama i kolegama, vezano uz iskorištavanje danih prilika

Dođite i podržite dobronamjerne kolegice i kolege i saznajte sve što ste željeli znati o studentskim natjecanjima i drugim prilikama koje vam se pružaju na vašem akademskom, ali i osobnom putu.