Pozvano predavanje - suosnivači tvrtke Ascalia

Objavljeno: 28.11.2022

U utorak, 29. studenog 2022., suosnivači tvrtke Ascalia, Marin Bek i Dejan Strbad, održat će pozvano predavanje o svom uspješnom poduzetničkom poduhvatu.

Ascalia je tvrtka koja se bavi Industrijom 4.0 odnosno end-to-end rješenjima za upravljanje, praćenje i optimizaciju proizvodnih procesa u industriji. Tvrtka spaja digitalni i fizički svijet multidisciplinarnim pristupom upotrebom IT tehnologija, metoda strojnog učenja, računarstva, elektrotehnike i automatike. Suosnivači Marin Bek i Dejan Strbad opisat će početke svog poduzetničkog puta te objasniti kako od ideje do proizvoda.

Pozivamo sve studente da slušaju ovo zanimljivo predavanje koje će se održati u sklopu nastave na predmetu Osnove poduzetništva s početkom u 10:15 sati u dvorani D1, FOI 2, ali će se ujedno i prenositi uživo na ovoj poveznici.

Veselimo se vašem dolasku!