Poziv za članstvo u Udruzi diplomanata AMAC-FOI

Objavljeno: 12.07.2022

Sa željom da proširimo naš krug alumni (bivših) studenata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI) i da ojačamo međusobne veze, Uprava FOI-ja i članovi Udruge AMAC-FOI su studentima završnih godina Fakulteta i bivšim studentima uputili pismo s ciljem učlanjenja u spomenutu Udrugu koja okuplja bivše studente, djelatnike i prijatelje našeg Fakulteta. Pismo prenosimo u nastavku.

Poštovani/a,

sa željom da proširimo naš krug alumni (bivših) studenata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI) i da ojačamo međusobne veze, javljamo Vam se u ime Udruge AMAC-FOI u namjeri da Vam skrenemo pozornost na mogućnost učlanjenja u udrugu koja okuplja bivše studente, djelatnike i prijatelje našeg Fakulteta.

Širiti ugled i promovirati FOI i Sveučilište glavni je cilj alumnija FOI-ja, kroz stvaranje uglednog alumni društva, prepoznatljivog u zemlji i inozemstvu. Kratica AMAC stvorena je od lat. riječi Almae Matris Alumni Croaticae, a označuje udrugu diplomiranih studenata Hrvatske. Udruge koje djeluju pod tim imenom građanske su neprofitne udruga i okupljaju diplomante jedne visokoškolske ustanove, a naša alumni udruga AMAC-FOI jedna je od najdugovječnijih i okuplja brojne generacije danas vrlo uspješnih akademaca i poduzetnika.

Vjerujemo da ste tijekom svojih fakultetskih dana međusobno uspostavili brojne prijateljske veze, koje ste zasigurno obogatili i poslovnom suradnjom, stoga je namjera vodstva ove Udruge okupiti alumnije na jednom mjestu i ponuditi za Vas relevantne informacije i povezati sve vas na zajedničkim događajima s ciljem daljnjeg promicanja vrijednosti FOI-ja.

Također, postoji snažan interes za to da stalno obnavljate i unapređujete svoje znanje u suradnji s nama jer je ugled Sveučilišta i Fakulteta prvenstveno posljedica rezultata koje postižu studenti koji na njemu diplomiraju ili stječu znanstvena zvanja.

Upravo ste Vi naš ponos i najveća vrijednost FOI-ja, stoga Vas pozivamo da svoj interes za učlanjenjem iskažete putem mail adrese amac@foi.unizg.hr i pridružite se našoj 'Zajednici alumni studenata Fakulteta organizacije i informatike' na LinkedIn-u.

S veseljem Vas očekujemo i srdačno pozdravljamo,

Uprava FOI