Poziv na studentske radionice u okviru projekta Stand4INFO

Poštovani studenti, pozivamo vas na studentske radionice o okviru projekta “Stand4INFO - Razvoj visokoobrazovnih standarda zanimanja, standarda kvalifikacije i studijskih programa na osnovama Hrvatskog kvalifikacijskog okvira u području informatike.”

Sudionici radionica bit će upoznati s osnovnim akademskim vještinama nužnim za uspješno studiranje, idejom i uvođenjem Hrvatskog kvalifikacijskog okvira (HKO), osnovnim pojmovima vezanim uz ishode učenja predmeta i program studija te socijalnim vještinama nužnim za uspješno studiranje i razvoj profesionalne karijere.

Radionice će se održati u Vijećnici Fakulteta organizacije i informatike u tri različita termina: 28. listopada 2015., 29. listopada 2015. i 4. studenoga 2015.

Na radionice se možete prijaviti putem Sustava za e-učenje. Na naslovnici sustava u popisu E-kolegiji  odaberite Razno, a zatim kolegij Stand4INFO. Nakon što se upišete u kolegij (nije potrebna lozinka) možete kratko pročitati o projektu te o vremenu početka, planu aktivnosti i trajanju svake od radionica. Prijavljujete se odabirom jedne od radionica pod Prijave za studentske radionice. Nažalost, broj mjesta je ograničen i iznosi 30 studenata po radionici.

Za učesnike radionica osigurani su radni materijali te okrjepa i ručak tijekom radionice.

Ukoliko imate dodatnih pitanja ili trebate dodatna objašnjenja možete se slobodno javiti na e-mail zlatko.erjavec@foi.hr ili magdalena.jovanovic@foi.hr te se isto tako možete obratiti osobno doc.dr.sc. Zlatku Erjavcu ili Magdaleni Jovanović.