Poništenje natječaja - projekt CRISS

Objavljeno: 02.10.2017

Odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 19. rujna 2017. godine Natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž) u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz informatiku na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo na projektu CRISS u sklopu H2020 se poništava.

Temeljem članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekan Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž) u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz informatiku na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo na projektu CRISS u sklopu H2020 – projekt Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools, obavještavamo da se, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 19. rujna 2017. godine, natječaj poništava.

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

D E K A N:

Prof. dr. sc. Neven Vrček, v.r.