Podcast 'FOI Business Talks' ove srijede sa Sandrom Lazarićem (CEO Arbona)

Objavljeno: 09.05.2023

Fakultet organizacije i informatike je u suradnji s Prvom školskom televizijom realizirao šestu podcast emisiju 'FOI Business Talks', u kojoj gostuje Sandro Lazarić, alumni FOI-ja, CEO digitalne agencije Arbona.

Arbona je digitalna agencija koja se bavi strateškim planiranjem, operativnim provođenjem, mjerenjem uspješnosti i razvojem aplikacija za digitalni marketing. Fokusirani smo na spoj tehnologije i marketinga koji će dati najveći povrat na uloženo. Uz planiranje i mjerenje uspješnosti, radimo na provođenju optimizacije za tražilice, Google Ads kampanjama, kampanjama za društvene mreže, e-mail marketingu i svemu onome što će tvrtkama za koje radimo dovesti do većeg broja upita, prodaja putem webshopa i povećanja prepoznatljivosti brenda. Arbona trenutno ima urede u Zagrebu, Varaždinu, Rijeci i Beogradu, odakle radimo za brojne nacionalne i internacionalne klijente - kaže Lazarić za Arbonu. Kako je uspio s kolegama stvoriti renomiranu tvrtku koja posluje u tri države regije, i to iz loparske garaže na otoku Rabu ispričao nam je u podcastu naš alumni.

Karijernu priču Sandra Lazarića pogledajte i poslušajte u emisiji FOI FB stranici i FB stranici Prve školske televizije te putem FOI YT kanala.

Projekt zajednički realiziraju dr. sc. Tamara Šmaguc, dr. sc. Dina Korent, Ivana Fojs, mag. oec., Vika Kerekeš, mag. nov., Domagoj Dugi i Danijel Vnučec.
Produkcija: Prva školska televizija