Skip to content Skip to navigation

Pobjeda odbojkašica FOI-ja na Sveučilišnom prvenstvu u odbojci u Zagrebu

U nedjelju 29. ožujka 2015. odbojkašice FOI-ja odigrale su dvije utakmice, a muška ekipa FOI-ja odigrala je u ponedjeljak, 30. ožujka 2015. prijateljsku utakmicu protiv ekipe Sveučilišta Sjever.

Prvu utakmicu protiv odbojkaške ekipe Hrvatskog vojnog učilišta Petar Zrinski, naša ekipa je dobila pobijedivši u oba seta i to rezultatom 25:9 i 25:15. U drugu utakmicu s ekipom Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije djevojke su ušle jako dobro te su osvojile 1. set odličnom igrom i rezultatom 25:19. Na našu nesreću drugi set su se opustile, stvorila se velika bodovna razlika i prednost za protivnice, koje naše djevojke nikako nisu mogle stići, te su izgubile 25:15. Odlučujući treći set bio jako težak i neizvjestan, ali su na kraju naše predstavnice izgubile rezultatom 15:9. Tim rezultatima naše predstavnice na ovogodišnjem Sveučilišnom prvenstvu imaju zabilježene ukupno 3 pobjede i 3 poraza i trenutno se nalaze na drugom mjestu u skupini B.

Nakon što je naša muška odbojkaška ekipa prošlog mjeseca završila svoje natjecanje na Sveučilišnom prvenstvu u Zagrebu, u ponedjeljak 30. ožujka 2015. s početkom u 20.00 h u sportskoj dvorani Prve gimnazije Varaždin, organizirana je prijateljska odbojkaška utakmica muške ekipe Sveučilišta Sjever i Fakulteta organizacije i informatike Varaždin. U čitavoj utakmici odbojkaši FOI-ja su pokazali dobru igru. U drugom setu imali smo više izmjena, kako bi svi naši igrači dobili priliku sudjelovati u igri. To je utjecalo i na rezultat, jer smo taj set izgubili. Pobjeda naših i rezultat 25:9, 17:25, 15:10 na kraju nije bitan, jer možemo biti zadovoljni što su naši predstavnici dobro igrali i funkcionirali kao dobar tim.

Zahvaljujemo na pozivu ekipi Sveučilišta Sjever, kojoj je ovo bila prva pripremna utakmica za kvalifikacijski odbojkaški turnir koji ih može odvesti na završnicu prvenstva HR Finals Poreč 2015.

Čestitam svim studentima Fakulteta organizacije i informatike koji redovito treniraju i sudjelujući na Sveučilišnom prvenstvu u Zagrebu postižu značajne uspjehe. Jedan od njih je svakako osvajanje zlatnog 1.mjesta pojedinačno i u paru na natjecanju u stolnom tenisu, održanom prije dva tjedna u Zagrebu.

Predsjednik Sportske udruge Fakulteta organizacije i informatike

Damir Vučić, prof.

ženska odbojkaška ekipa FOI FOI odbojkaši prijateljska utakmica FOI - Sveučilište Sjever