Osma radionica za doktorande

Objavljeno: 22.02.2016

Poštovani doktorandi, 18.03.2016 (petak) održat će se osma radionica za doktorande studija Informacijske znanosti Fakulteta organizacije i informatike.

Prvi dio radionice je namijenjen upoznavanju sustava e-Portfelja kojega su obavezni voditi doktorandi koji su upisali doktorski studij. Predviđeno vrijeme trajanja radionice je 45 minuta. Doktorandi koji su zainteresirani za prisustvovanje prvom dijelu radionice molimo da se prijave ovdje.

Drugi dio radionice je predstavljanje potencijalnih mentora i njihovih područja istraživanja. Svrha ovog dijela je pružiti priliku doktorandima koji još nemaju mentora i/ili područje interesa da se upoznaju s mogućim potencijalnim mentorima, njihovim područjima istraživanja i njihovim trenutnim projektima ili idejama za buduće projekte.

U trećem dijelu radionice dr. sc. Jelena Budak održat će predavanje o znanstveno-istraživačkom projektu „Extended model of on-line PRIvacy CONcern (PRICON)“ koji traje od srpnja 2014. do studenog 2017. godine i provodi se na Ekonomskom institutu u Zagreb. U sklopu ovog predavanja posebno će se prikazati dio istraživanja kojeg će u okviru svoje doktorske disertacije radnog naziva „Utjecaj zabrinutosti za online privatnost na namjeru ponašanja potrošača u online okruženju“ provesti Vedran Recher, doktorand na projektu.

Nakon kratke pauze nastavljamo s praksom predstavljanja istraživačkih ideja doktoranada. Podsjećamo doktorande kako prezentacije trebaju biti u maksimalnom trajanju do 10 minuta! Nakon prezentacija članovi Vijeća doktorskog studija osigurati će kratki osvrt na prezentirane radove doktoranada i predložiti smjernice za buduće korake prilikom provedbe njihovih istraživanja.

Ukoliko želite prezentirati svoje područje istraživanja, svoj interes molim da iskažete do 06.03.2016 ovdje. Prošireni sažetak istraživanja potrebno je predati do 13.03.2016 ovdje. Uputu i predložak izrade sažetka možete preuzeti ovdje.

Svi ste dobro došli!

Voditelj doktorskog studija