Omogućen pristup bazi EconLit

Objavljeno: 29.03.2019

Ured za nabavu baza podataka je izvijestio da je završen postupak javne nabave i omogućen pristup bazi podataka EconLit.
Bazi se pristupa odabirom te baze na sučelju ProQuest ili direktno na poveznici za Sveučilište u Zagrebu.

Više o bazi:
EconLit je bibliografska znanstvena baza podataka koju izdaje American Economic Association, a obuhvaća područje ekonomije. Uključuje recenzirane članke, radne materijale s vodećih sveučilišta, doktorske disertacije, knjige, zbornike s konferencija i recenzije knjiga. Baza indeksira više od 1.500 naslova časopisa, a također omogućuje i poveznice na više od 40.000 cjelovitih tekstova.

Baza je dostupna putem sučelja ProQuest, a ukoliko želite pretražiti isključivo ovu bazu to možete učiniti odabirom baze u filteru za pretraživanje. Popis indeksiranih naslova pronađite ovdje.

U slučaju problema s pristupom obratite nam se na baze@nsk.hr ili 01 6164 172.