Održana radionica knjižnice za studente Ekonomike poduzetništva

U sklopu kolegija Mikroekonomija na studiju Ekonomike poduzetništva održana je 29. travanja 2015. godine radionica knjižnice.

Na radionici su studenti bili upoznati s tehnikama pretraživanja interneta, vrstama informacijskih izvora, strategijama pretraživanja te vrednovanjem izvora na mreži i njihovom primjenom. Dat je naglasak na pretraživanje baza podataka koje za hrvatsku akademsku zajednicu osigurava Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, baza koje za korisnike osigurava knjižnica FOI te na pretraživanje mrežne stranice knjižnice Fakulteta, njenom strukturom i sadržajima kao i pretraživanje mrežnog kataloga knjižnice. Naglašena je uloga knjižnice kao posrednika u okupljanju i posredovanju informacija.