Održana je 25. radionica za doktorande

Objavljeno: 13.12.2021
radionica

U petak 10.12.2021. održana je 25. radionica za doktorande doktorskog studija Informacijske znanosti Fakulteta organizacije i informatike u sustavu za webinare BigBlueButton.

Radionica je započela pozvanim predavanjem pod nazivom „Istraživački rad u području prihvaćanja tehnologija i inovacija te kompetencija za njihovu primjenu u različitim okruženjima“, koje je održala doc. dr.sc. Snježana Babić (Veleučilište u Rijeci; Fakultet informatike u Puli, Sveučilište Juraja Dobrila u Puli). Nakon pozvanog predavanja, kratko se predstavio potencijalni mentor doc. dr. sc. Boris Tomaš. Druženje mentora i doktoranada nastavilo se na kratkoj pauzi u virtualnom FOI kafiću. Nakon pauze doktorandi su predstavili svoje istraživačke ideje. Na radionici je prisustvovalo više od trideset sudionika.