Održan okrugli stol - "Ulaganje u budućnost"

U srijedu, 29. listopada 2014. godine u 14:00 sati u dvorani 10 (FOI 1), Hrvatski savez gluhoslijepih osoba „Dodir“ održao je okrugli stol pod nazivom: Predstavljanje rezultata projekta „Multidimenzionalna analiza socijalne uključenosti djece s teškoćama i studenata s invaliditetom u obrazovnom procesu“.

U sklopu IPA komponenta IV - Operativnog programa Razvoj ljudskih potencijala-programa Europske unije za Hrvatsku, Hrvatski savez gluhoslijepih osoba Dodir organizirao je okrugli stol za sve koji se bave problematikom i potrebama djece s teškoćama u razvoju te studenata s invaliditetom.

Svrha održavanja okruglog stola bila je je prikazati rezultate koji su nastali tijekom provedbe kvantitativnog i kvalitativnog istraživanja, a koji bi mogli poslužiti kao smjernice za razvoj budućih inkluzivnih standarda u srednjoškolskom obrazovanju i modela potpore studentima s invaliditetom. Osim toga, postojeći rezultati svakako mogu doprinijeti i evaluaciji postojećih mjera podrške.

Program održanog okruglog stola možete preuzeti u nastavku:

Slike s Okruglog stola možete pogledati u nastavku: