Objavljeni ažurirani rasporedi predavanja

Objavljeni su ažurirani rasporedi predavanja za preddiplomski studij "Informacijski i poslovni sustavi", stručni studij PITUP, diplomske studije informatike i diplomski studij "Ekonomika poduzetništva".

Uslijed upisa studenata u jesenskom upisnom roku, došlo je do novog formiranja grupa predavanja i seminara za studente 1. godine sveučilišnog preddiplomskog studija "Informacijski i poslovni sustavi" te molimo studente da obrate pažnju na promijenjene grupe za seminare.

Rasporedi predavanja za preddiplomski studij "Informacijski i poslovni sustavi", diplomske studije informatike i diplomski studij "Ekonomika poduzetništva" vrijede od ponedjeljka 1.10.2012. Nastava na stručnom studiju PITUP počinje 9.10.2012.

Preddiplomski studij "Informacijski i poslovni sustavi"

Stručni studij PITUP Varaždin

Diplomski studiji informatike

Diplomski studij "Ekonomika poduzetništva"