OBAVIJEST O ODABIRU KANDIDATA - IZVANREDNI PROFESOR HAJDIN GORAN

Objavljeno: 16.01.2023

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno - nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz metodiku nastave informatike na Katedri za strane jezike i općeobrazovne discipline, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 08. prosinca 2022. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Goran Hajdin.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Odluku Fakultetskog vijeća FOI-ja potvrdilo je Vijeće društveno humanističkog područja Sveučilišta u Zagrebu dana 11. siječnja 2023. godine.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA:

Prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, v.r.