Obavijest o odabiru kandidata – Andreja Toplek, mag. oec.

Objavljeno: 28.04.2020

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta iz područja društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti ili iz područja društvenih znanosti, polje ekonomija, na određeno vrijeme za razdoblje trajanja projekta “Razvoj inovativne platforme za digitalnu transformaciju poduzeća” (prema projektnoj prijavi „novozaposleni 2“), obaviještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Andreja Toplek, mag. oec.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, dekanica Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta iz područja društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti ili iz područja društvenih znanosti, polje ekonomija, na određeno vrijeme za razdoblje trajanja projekta “Razvoj inovativne platforme za digitalnu transformaciju poduzeća” (prema projektnoj prijavi „novozaposleni 2“), obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 23. travnja 2020. godine, na navedeno radno mjesto odabrana Andreja Toplek, mag. oec.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

D E K A N I C A:

Izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, v. r.