Obavijest o odabiru kandidata - Andrea Lach

Objavljeno: 14.03.2023

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od 6 mjeseci s polovicom punog radnog vremena u Centru za podršku studentima i razvoj karijera, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Andrea Lach.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

D E K A N I C A:

Prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep