Novo u nakladi FOI-ja: Poduzetničko društvo u europskom kontekstu

Objavljeno: 02.02.2024

U nakladi Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike objavljena je elektronička publikacija Poduzetničko društvo u europskom kontekstu. Autorice publikacije su prof. dr. sc. Ksenija Vuković, doc. dr. sc. Dina Korent i dr. sc. Tamara Šmaguc. Recenzenti publikacije su izv. prof. dr. sc. Kristina Detelj, izv. prof. dr. sc. Vladimir Kovšca i doc. dr. sc. Mladen Turuk.

Kako autorice u predgovoru ističu, objavljena publikacija rezultat je dosadašnjeg uvida u fenomen poduzetništva koji su stekle tijekom istraživačkih aktivnosti u polju poduzetništva kao i iskustva prenošenja znanja u sveučilišnom poduzetničkom obrazovanju na preddiplomskom i diplomskom studiju. Knjiga je namijenjena prije svega studentima diplomskog studija i svima koji žele uvid u širi okvir za razumijevanje fenomena poduzetništva i njegove uloge u društvu.

e-Publikacija Poduzetničko društvo u europskom kontekstu pohranjena je u mrežnom katalogu knjižnice FOI-ja i slobodno je dostupna.