Natječaj za sufinanciranje studentskih programa u 2016. godini

Objavljeno: 06.04.2016

Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu, na sjednici održanoj 31. ožujka 2016. donio je odluku o raspisivanju Natječaja za sufinanciranje studentskih programa u 2016. godini. Rok za predaju dokumentacije je srijeda, 13. travnja 2016. godine.

Natječaj za studentske programe Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu namijenjen je svim studentima Sveučilišta u Zagrebu (pojedincima ili grupama studenata), studentskim udrugama i organizacijama s djelovanjem na području Sveučilišta kao i studentskim zborovima sastavnica Sveučilišta u Zagrebu. Cilj natječaja je sufinanciranje provedbe prijavljenih programa na dobrobit cijele akademske zajednice. Sufinancirat će se programi u kategorijama kulturna zbivanja, međunarodna suradnja, studentski mediji, stručni programi i športske aktivnosti.

Naš Fakultet spada pod društveno-humanističko područje pa je rok za predaju dokumentacije 13.04.2016. Detaljne upute i potrebne obrasce možete pronaći na stranicama Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu.

Za sve upite možete se javiti na mail Studentskog zbora FOI (stud_zbor@foi.hr). Također, sve zainteresirane studente koji žele prijaviti svoj projekt/program molimo da skupe svu potrebnu dokumentaciju te da nam ju pošalju do 11.04.2016. u 12:00.