Natječaj za studentice 'Female Engineers MOL ProgramMe'

Objavljeno: 11.09.2019

Poštovane studentice diplomskog studija informatike, u nastavku pročitajte više informacija o novom programu stipendiranja studentica iz STEM područja pod nazivom 'Female Engineers MOL ProgramMe (FEMP).

INA pokreće novi natječaj za program stipendiranja studentica iz STEM područja pod nazivom Female Engineers MOL ProgramMe (FEMP).

Cilj ove inicijative je, između ostalog, potaknuti interes žena prema STEM području, a i na neki način pomoći mladim ženama u razvoju njihove karijere. Radi se o odličnoj prilici za mlade studentice koje imaju mogućnost dobiti pozamašnu stipendiju, ali i mogućnost, u organizaciji MOL Grupe (Hrvatska: INA grupa), sudjelovati na stručnim konferencijama, a samim time i dobiti priliku za zapošljavanjem u MOL Grupi.

Natječaj je već sada aktualan te se prijave prikupljaju do 15.10.2019. nakon čega slijedi selekcija.

U sklopu aktualnog natječaja, INA je pokrenula kampanju koju možete vidjeti na društvenim mrežama INE:  LinkedIN, Facebook, Instagram...