Natječaj za stipendiju: National Cheng Kung University (NCKU)

Temeljem bilateralnog sporazuma između National Cheng Kung University (Taiwan/NR Kina) i Sveučilišta u Zagrebu raspisuje se natječaj za jednu (1) stipendiju za studentsku razmjenu u zimskom semestru akademske godine 2013./14. za (pred)diplomske studijske programe koji se izvode na tom sveučilištu.

Rok za prijavu: 8. ožujka 2013.

Stipendija uključuje: oslobođenje od plaćanja školarine na National Cheng Kung University za vrijeme studijskog boravaka, pomoć pri pronalaženju studentskog smještaja od strane NCKU, mjesečnu potporu Sveučilišta u Zagrebu od 3.000 kn, te refundaciju za putne troškove u iznosu do 5.000 kn.

Za stipendiju se mogu natjecati redoviti studenti Sveučilišta u Zagrebu sa odslušana minimalno dva semestra, vrlo dobrim uspjehom u studiju i znanjem engleskog jezika.

Podrobnije obavijesti o National Cheng Kung University dostupne su na adresi: http://www.ncku.edu.tw.

Detaljnije informacije i tekst Natječaja dostupni su na web stranicama Ureda za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu.

Osoba za kontakt: dr. sc. Ružica Bruvo, stručna suradnica u Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, e-mail: ruzica.bruvo@unizg.hr, tel. 46-98-107.