Natječaj za radno mjesto Vodeći stručnjak

Objavljeno: 13.09.2018
Aktivan do:
27.09.2018

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Natječaj za radno mjesto VODEĆI STRUČNJAK na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije“– 1 IZVRŠITELJ  na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta uz probni rok od 3 mjeseca uz mogućnost nastavka radnog odnosa nakon završetka projekta.

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE VARAŽDIN
PAVLINSKA 2
VARAŽDIN

Objavljuje

NATJEČAJ

Uvjeti:

• Završen sveučilišni dodiplomski  odnosno diplomski studij informatike ili računarstva
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • 7 godina radnog staža na sličnim projektima ili četiri godine nakon stjecanja doktorata znanosti
  • Iskustvo i aktivno sudjelovanje na znanstvenim, stručnim i drugim projektima;
  • Vođenje skupina stručnjaka na projektima i koordiniranje svih skupina na projektima;
  • Specifična znanja prema zahtjevima projekta

Dodatna potrebna znanja:

• Osnovno znanje programskih jezika: Java, Python
  • Rad s bazama podataka: PostgreSQL, MySQL
  • Napredno znanje HTML-a i CSS-a
  • Poznavanje rada s GIT-om
  • Minimalno dvogodišnje iskustvo u radu s nekim od web razvojnih okvira (npr. Symfony, Laravel, Django)
  • Poželjno iskustvo u razvoju aplikacija iz područja analize velikih skupova podataka i/ili strojnog učenja
  • Poželjno poznavanje osnova rada na Linux platformi te rada s web poslužiteljima Apache i/ili Tomcat

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

- životopis koji dokazuje posjedovanje traženih znanja
- dokaz o stručnoj spremi
- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice)

Dokumenti se uz prijavu podnose u originalu ili ovjerenoj fotokopiji.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 15 dana po objavi natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2, 42 000 Varaždin s naznakom NATJEČAJ ZA VODEĆEG STRUČNJAKA na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije.

Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji uđu u uži izbor će po pozivu Fakulteta osobno pristupiti razgovorui dodatnoj provjeri znanja -testiranju.

Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.

NARODNE NOVINE