Objavljeno: 20.01.2016

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK U SUSTAVU ZNANOSTI I VISOKOG OBRAZOVANJA – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme (12 mjeseci) na projektima razvoja računalnih programa za proračun energetskih svojstava zgrade.

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE VARAŽDIN

PAVLINSKA 2

VARAŽDIN

Objavljuje

NATJEČAJ

Za radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK U SUSTAVU ZNANOSTI I VISOKOG OBRAZOVANJA – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme (12 mjeseci) na projektima razvoja računalnih programa za proračun energetskih svojstava zgrade.

Uvjeti:

• završen dodiplomski (VSS) ili diplomski studij iz društvenog područja, polje informacijske i komunikacijske znanosti
  • napredno poznavanje C# ili Java programskog jezika

Dodatna potrebna znanja:

• poznavanje Microsoft .Net razvojnog okruženja
  • iskustvo rada na projektima vezanim za razvoj programskih proizvoda ili IS-a
  • iskustvo rada u timu

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

• životopis
  • dokaz o stručnoj spremi
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice).

Dokumenti se uz prijavu podnose u originalu ili ovjerenoj fotokopiji.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 8 dana po objavi natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2, 42 000 Varaždin s naznakom „NATJEČAJ ZA STRUČNOG SURADNIKA U SUSTAVU ZNANOSTI I VISOKOG OBRAZOVANJA – PROJEKTI PESZ“. Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji uđu u uži izbor će po pozivu Fakulteta osobno pristupiti razgovoru.

Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.