Objavljeno: 18.01.2016

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK U SUSTAVU ZNANOSTI I VISOKOG OBRAZOVANJA – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme na projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola".

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE VARAŽDIN

PAVLINSKA 2

VARAŽDIN

Objavljuje

NATJEČAJ

Za radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK U SUSTAVU ZNANOSTI I VISOKOG OBRAZOVANJA – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme na projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola"

Uvjeti:

• završen dodiplomski (VSS) odnosno diplomski studij informatike ili računarstva
  • napredno poznavanje rada na računalu
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Dodatna potrebna znanja:

• iskustvo u području edukacijskih tehnologija; prednost je iskustvo u području e-učenja
  • prezentacijske, organizacijske i komunikacijske vještine
  • timski rad.

Poželjno radno iskustvo i preporuke dosadašnjeg poslodavca/poslodavaca.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz prijavu kandidati su obavezno dužni priložiti:

• životopis
  • dokaz o stručnoj spremi
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice)

Dokumenti se uz prijavu podnose u originalu ili ovjerenoj fotokopiji.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 8 dana po objavi natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2, 42 000 Varaždin s naznakom „NATJEČAJ ZA STRUČNOG SURADNIKA U SUSTAVU ZNANOSTI I VISOKOG OBRAZOVANJA-PROJEKT E-ŠKOLE (PROJEKT B)“.Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji uđu u uži izbor će po pozivu Fakulteta osobno pristupiti razgovoru.

Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.