Objavljeno: 28.04.2016

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za izbor suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda iz područja društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta (do 30. rujna 2017. godine), u punom radnom vremenu na Projektu  Hrvatske zaklade za znanost po natječaju „Uspostavni istraživački projekti“ (Projekt Large-Scale Multi-Agent Modeling of Massively On-Line Role-Playing Games – ModelMMORPG).

Fakultet organizacije i informatike

Varaždin

raspisuje

N A T J E Č A J

Uvjeti:

• Doktorat znanosti u području društvenih znanosti, polju informacijskih i komunikacijskih znanosti

Dodatni kriteriji:

• Dosadašnja priznanja, nagrade i sl. za izvrsnost u studiranju i istraživački rad
  • Sudjelovanje u znanstveno-istraživačkom radu, objavljeni radovi, osobna izlaganja na znanstvenim konferencijama

Prijavi na natječaj pristupnici su dužni priložiti:životopis s podacima o školovanju i radnom odnosu, ovjerene kopije diploma, domovnicu, motivacijsko pismo, popis radova i same radove, te ostale dokaze o ispunjavanju uvjeta za izbor u zvanje za koje je raspisan natječaj.

Sa prijavljenim kandidatima/kinjama koji zadovoljavaju uvjete natječaja provesti će se intervju i test znanja (uključuje područja višeagentnih sustava, analize društvenih mreža, semantičkog weba, formalnih metoda te posebice programskih jezika Python, Prolog, C++ i OWL koji će se najvećim dijelom koristiti u projektu).

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Prijave na natječaj primaju se u roku od 30  dana od objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike, Pavlinska 2, 42000 Varaždin.

Više o projektu na: ai.foi.hr/modelmmorpg i dragon.foi.hr.