Nastupno predavanje – dr. sc. Igor Tomičić

Objavljeno: 03.06.2019

Dana 11. lipnja 2019. godine u sklopu redovite nastave u dvorani 10 Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2, s početkom u 14:15 sati bit će održano nastupno predavanje dr. sc. Igora Tomičića na temu „Sigurnost transportnog sloja".

U skladu s Odlukom Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno - nastavna, umjetničko - nastavna i nastavna zvanja, uz suglasnost Nacionalnog vijeća za visoko obrazovanje od 5. listopada 2005. godine

OGLAŠAVAM

da će dana 11. lipnja 2019. godine u sklopu redovite nastave u dvorani 10 Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2, s početkom u 14:15 sati biti održano

NASTUPNO PREDAVANJE

dr. sc. IGORA TOMIČIĆA

predloženika za izbor u znanstveno - nastavno zvanje DOCENTA za znanstveno područje društvenih znanosti znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti:

SIGURNOST TRANSPORTNOG SLOJA

Nastupno predavanje održat će se pred povjerenstvom u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Igor Balaban, predsjednik
  2. Prof. dr. sc. Marin Golub, član
  3. Izv. prof. dr. sc. Ivan Magdalenić, član

te nastavnicima i studentima Fakulteta organizacije i informatike Varaždin Sveučilišta u Zagrebu.

DEKAN:

Prof. dr. sc. Neven  Vrček