Nastavak rada čitaonice u Knjižnici Fakulteta organizacije i informatike

Objavljeno: 22.05.2020

Rad čitaonice u Knjižnici Fakulteta organizacije i informatike provodit će se u skladu s donesenim Smjernicama za pripremu i rad čitaonica u knjižnicama u uvjetima epidemije COVID-19. Više informacija pročitajte u nastavku.

Radi sprečavanja širenja infekcije, u radu čitaonice potrebno se pridržavati najviših higijenskih standarda te držati razmak ograničenog broja korisnika i ograničenog broja djelatnika na način kako je opisano u Preporukama vezanim uz nastavak rada čitaonice u Knjižnici Fakulteta organizacije i informatike.

Sve informacije možete dobiti na e-mail knjiga@foi.hr te na brojeve telefona 042 390 878 i 042 390 877.
Ulaz je s dvorišne strane Fakulteta (s parkirališta) uz prethodnu najavu mailom ili telefonom.
Radno vrijeme knjižnice je od 8:00 do 18:00 sati.