Na projektu E-DigiLit podijeljene potvrdnice za uspješno savladavanje tečaja “Digitalna pismenost”

Objavljeno: 21.01.2022
Edigilit predstavljanje dvorana

U četvrtak, 21. siječnja 2022. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (Sveučilište u Zagrebu), jednog od partnera na projektu Erasmus +KA203 naziva Enhancing Digital Literacy of University Students - E-DigiLit, upriličena je podjela potvrdnica studenticama i studentima koji su uspješno savladali nastavne materijale, a koji su bili dio probnog izvođenja tečaja „Digitalna pismenost“. Potvrdnicu je primilo njih 56-ero.

Na probnom izvođenju tečaja radilo je 13 nastavnika Fakulteta organizacije i informatike koji su studentima sinkrono i asinkrono predstavili nastavne cjeline tečaja u formi prezentacija, videa, dodatnih izvora i kvizova za provjeru naučenog.

Studenti koji su su preuzeli i proučili nastavne materijale sa Moodle sustava te uspješno riješili kvizove za provjeru znanja, ispunili su kriterije za dodjelu potvrdnice o sudjelovanju.

Ispunjavanjem upitnika o tečaju i nastavnim materijalima studenti su dali važne povratne informacije za daljnje unapređenje kvalitete istih.

Više o projektu možete pronaći ovdje.