Mogućnost boravka na Mid Sweden sveučilištu

Sveučilište Mid Sweden je partnersko sveučilište FOI-a. Ponudili su našim studentima, koje zanima švedski jezik, njihov obrazovni sustav ili komparativno istraživanje obrazovnih sustava mogućnost boravka od jednog semestra (moguće je dogovoriti i kraći boravak) na katedri za obrazovanje tog sveučilišta.

Studenti su oslobođeni plaćanja školarine, a sami snose troškove boravka. Osim ponuđenih predmeta, studenti mogu birati neke druge predmete iz kataloga kolegija, koji se izvode na švedskom, a studentima koji se na to odluče, bit će dodjeljeni studenti domaćini koji će pomagati kod prevođenja.

Više detalja o otvorenoj mogućnosti boravka na Katedri za obrazovanje Mid Sweden možete pročitati ovdje.