Ljetni leadership program za mlade lidere - Global Village

Visoka poslovna škola PAR u suradnji sa Lehigh University-a i Iacocca Instituta poziva na prijavu za stipendije za ljetni leadership program za mlade lidere - Global Village, u Americi. Prijave za stipendije traju do 25. veljače 2015.

Global Village je program za buduće lidere u mendžmentu, poduzetništvu i industriji. Program se sastoji od teorijskih i stručnih predavanja, rada na projektu i poslovnih izleta. Namijenjen je mladim profesionalcima i iskusnim studentima koji izgrađuju karijeru i žele učiniti pozitivnu promjenu u životu te izgraditi mrežu svjetskih poznanstava.

Program se održava u Bethlehemu (Pennsylvania, USA) na Lehigh Universityu i Iacocca Institutu od 27. lipnja do 1. kolovoza 2015. godine. Iznos stipendije je 2500 $.

Selekcijski proces sastoji se od 2 kruga:

1. krug selekcije

• esej: Lider 21. stoljeća (kakav bi po Vama trebao biti lider 21. stoljeća?)
  • esej: Lider kao uzor (tko je za Vas uzor kao lider i zašto?)
  • SWOT analiza Republike Hrvatske

Uz navedene dokumente potrebno je priložiti:

2. krug selekcije – intervju

Sve dodatne informacije možete pronaći na Global Village 2015 i ovdje.

Također ukoliko imate kakvih pitanja, možete se javiti na international@foi.hr ili u Ured za međunarodnu suradnju (FOI 1, Dekanat, Kabinet 46).

gv-2013-logo_0