Konferencija CRODMA 2022 okupila marketinške stručnjake na FOI-ju

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu i ove je godine bio domaćin međunarodne znanstveno-stručne konferencije koju organizira Hrvatska udruga za direktni i interaktivni marketing – CRODMA.

Ove godine, sedma međunarodna znanstveno-stručna konferencija CRODMA 2022. održana je danas, 21. listopada u organizaciji Hrvatske udruga za direktni i interaktivni marketing – CRODMA u suradnji s dugogodišnjim partnerom Fakultetom organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Konferenciju je svečano otvorio prof. dr. sc. Damir Dobrinić (FOI), predsjednik Udruge za direktni i interaktivni marketing i jedan od utemeljitelja Udruge, gradonačelnik Varaždina dr. sc. Neven Bosilj, dekanica FOI-ja prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep i izv. prof. dr. sc. Ante Rončević, pročelnik Odjela za ekonomiju Sveučilišta Sjever.

Pozvani predavač Dino Oreški (Chief Growth Officer, IntechOpen) održao je predavanje pred stotinjak uzvanika i sudionika konferencije, i to na temu izrade marketinškog plana, kroz teoriju i praksu.

Osim pozvanih predavanja, više od 40-tak domaćih i stranih marketinških stručnjaka i znanstvenika razmijenilo je svoje spoznaje i iskustva vezana uz promjenu dosadašnjih marketinških paradigmi pod utjecajem digitalne tehnologije.

Konferencija je ujedno bila i prigoda za dodjelu priznanja i zahvalnica, a primili su ju:

• Prof. dr. sc. Damir Dobrinić (Fakultet organizacije i informatike) - Priznanje za doprinos razvoju Udruge
  • Josipa Tomić (Sveučilište J. Dobrile u Puli) - Priznanje za studentska postignuća za najbolji diplomski rad iz područja marketinga
  • Prof. dr. sc. Aleksandra Krajinović (Odjel za ekonomiju, Sveučilište u Zadru) - Zahvalnica za doprinos u organizaciji i radu CRODMA konferecije
  • Izv. prof. dr. sc. Erik Ružić (Fakultet ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković", Sveučilište J. Dobrile u Puli) - Zahvalnica za doprinos u organizaciji i radu CRODMA konferecije
  • Prof. dr. sc. Krasimira Staneva (Faculty Business Management, Bulgaria) - Zahvalnica pojedincima za potporu u organizaciji CRODMA konferencije
  • Izv. prof. dr. sc. Antun Biloš (Ekonomski fakultet u Osijeku) - Zahvalnica pojedincima za potporu u organizaciji CRODMA konferencije

Čestitke nagrađenima!

Više informacija o konferenciji možete pronaći ovdje, a fotogaleriju pogledajte u nastavku...