Izvanredni izbori za Studentski zbor – popis birača i obavijest o biračkom mjestu

Objavljeno: 20.02.2019

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje popis birača i obavijest o biračkom mjestu za izvanredne Studentske izbore koji će se održati 5. i 6. ožujka 2019. godine.

Sukladno članku 14. Pravilnika o izborima za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike, Sveučilišta u Zagrebu, obavještava sve studente Fakulteta da je popis birača objavljen u sustavu za e-učenje FOI-ja.

Svaki student/ica može od Izbornog povjerenstva tražiti ispravak ili dopunu popisa birača najkasnije tri radna dana (zaključno s 27. veljače 2019.) prije održavanja izbora. U slučaju eventualne potrebe za ispravkom ili dopunom popisa birača molimo studente da upute svoje primjedbe na adresu: bojan.zugec@foi.hr

Izvanredni izbori za Studentski zbor FOI-ja će se održat 5. i 6. ožujka 2019. godine, svaki dan od 8:00 do 20:00 sati. Izbori će biti organizirani na jednom biračkom mjestu te su svi studenti s popisa birača pozvani da dođu na glasovanje na:

• Biračko mjesto FOI-1 (Pavlinska 2), dvorana za sastanke (1. kat)

PREDSJEDNIK IZBORNOG POVJERENSTVA

Doc.dr.sc. Bojan Žugec