Istraživanje o ekonomskim i socijalnim uvjetima života studenata - EUROSTUDENT VIII

Objavljeno: 18.05.2022

Započelo je najopsežnije istraživanje ekonomskih i socijalnih uvjeta života studenata, koje se provodi u svim zemljama Europskog prostora visokog obrazovanja. U Republici Hrvatskoj Ministarstvo znanosti i obrazovanja provodi istraživanje u suradnji s istraživačkim timom Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a u njega se mogu uključiti i studenti Fakulteta organizacije i informatike.

Specifičnosti ovogodišnjeg istraživanja su pitanja koja žele oslikati iskustva iz proteklog razdoblja u kojem se studiranje odvijalo sa smanjenim opsegom kontakata s profesorima, ali i s kolegama studentima.

U istraživanju mogu sudjelovati svi studenti koji studiraju u ovom semestru.

Uključivanje u EUROSTUDENT VIII istraživanje je moguće putem individualiziranog linka koji je poslan studentima ili putem poveznice na stranici projekta www.eurostudent.hr (AAI pristup).