Istraživanje čimbenika uspješnosti studiranja

Dragi studenti, Ured za upravljanje kvalitetom Sveučilišta u Zagrebu provodi istraživanje s ciljem ispitivanja nekih čimbenika uspješnosti studiranja. Istraživanje se provodi na svim fakultetima Sveučilišta u Zagrebu te Vas stoga molimo za pomoć pri provedbi.

Istraživanje je anonimno te se od Vas neće tražiti nikakvi podaci o Vašem identitetu. Vaši odgovori mogu utjecati na poboljšanje kvalitete nastave te upozoriti na nedostatke i teškoće u njezinoj izvedbi. Cilj istraživanja je dobiti podatke u kojoj mjeri znanja, sposobnosti i navike učenja utječu na neke mjere uspjeha u studiju.

Istraživanje će se provoditi u dva termina pa Vas molimo da dođete u termin koji Vam više odgovara. Prvi termin je u utorak, 31.5. u 11:00 u dvorani 10, a drugi termin je u utorak, 31.5. u 14:00 u dvorani 10.

Srdačno zahvaljujemo na suradnji!