International Student Research Symposium 2014

Poštovane studentice i studenti, pozivamo Vas da prijavite rezultate svojih istraživanja na 2. međunarodni studenski simpozij „2nd International Student Research Symposium ISRS”, koji će se održati 17. i 18. siječnja 2014. godine putem web platforme. Rok u kojem možete pojedinačno ili u timu prijaviti sažetak istraživanja je 1. prosinca 2013. godine

Prezentacije će se održavati putem mrežnih stranica. Za sudjelovanje nije potrebna uplata kotizacije. Službeni jezik je engleski.

Više informacija možete naći na http://studentresearchsymposium.com/

ISRS multidisciplinarni studentski istraživački simpozij je zajednički projekt McNair programa Sveučilišta Centralna Florida, Orlando, SAD,  Fakulteta organizacije i informatike i  Studentskog zbora FOI Sveučilišta u Zagrebu. ISRS model studentske suradnje je 2013. godine nagrađen Rektorovom nagradom Sveučilišta u Zagrebu.

Pozivamo vas da svojim radovima popularizirate studentska istraživanja, steknete iskustvo komuniciranja u  međunarodnom  okruženju i povećate konkurentnost na budućem tržištu rada.

Zanimljivo je da je web stranice prvog ISRS simpozija 2013. pregledalo preko 2 500 korisnika s više od 4 000 zabilježenih pristupa, od čega najviše iz Hrvatske, SAD-a, Pakistana, Mađarske, Indije, Albanije, Kine i Poljske. Studentske prezentacije su pratili slušatelji iz SAD-a, Hrvatske, Poljske, Austrije, Albanije, Irske, Francuske, Kine i Njemačke.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti članovima OO ISRS: info@studentresearchsymposium.com

Zahvaljujemo na odazivu i želimo vam puno uspjeha kod vaše prijave!”

Članovi OO ISRS 2014

ISRS_2014