HANFA - natječaj za studentsku praksu

Objavljeno: 18.05.2018

Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga objavljuje natječaj za obavljanje studentske stručne prakse u 2018. godini.

Ukoliko želite vidjeti i iskusiti kako ono što učite u teoriji izgleda u praksi i to iz perspektive onoga tko provodi nadzor nad sudionicima  financijskih tržišta kao što su društva za osiguranje, mirovinska društva, investicijska društva, burza; prijavite se i steknite vrijedno iskustvo koje će vam biti korisno u nastavku vašeg studija i koje će vas usmjeriti budućoj karijeri.

Studentska stručna praksa u Hanfi može trajati najviše 20 radnih dana i obavljat će se tijekom ljetnih mjeseci ove godine.

Za obavljanje studentske stručne prakse studentima se ne plaća naknada niti se podmiruju bilo kakvi drugi povezani troškovi (prijevoz, smještaj i sl.).

Nakon provedenog natječaja, na temelju uvjeta i kriterija odabira, odabrat će se studenti kojima će se omogućiti obavljanje studentske stručne prakse u Hanfi.

Molimo vas da se prijavite popunjavanjem obrasca koji je dostupan u natječaju objavljenom na internetskoj stranici www.hanfa.hr pod rubrikom Karijere – Studenti.  Rok za prijavu je do 27. svibnja 2018. godine.

Više informacija dostupno je na linku.