Drugi krug Natječaja za stručnu praksu unutar Erasmus+ programa

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je drugi krug Natječaja za mobilnost studenata u okviru stručne prakse u okviru programa Erasmus+ Ključne aktivnosti 1 u akademskoj godini 2015./16.

Na Natječaj se mogu prijaviti redovni i izvanredni studenti preddiplomskog, diplomskog ili poslijediplomskog studija Sveučilišta u Zagrebu.

Studenti koji žele odraditi Erasmus + stručnu praksu u ovoj akademskoj godini (do 30.9.2016., s najkasnijim početkom 30.7.2016), trebaju poslati online prijavu zaključno do 29. siječnja 2016., u 12 sati.

Studenti koji žele započeti praksu već u siječnju (početak mobilnosti između 11.1.2016. i 29.1.2016.) moraju se prijaviti zaključno s 14.12.2015. zbog pravovremene dostave i obrade dokumentacije.

Više informacija o Erasmus + stručnoj praksi dostupno je na stranicama Sveučilišta u Zagrebu

Za sva dodatna pitanja molimo da se javite Uredu za međunarodnu suradnju (FOI1, Dekanat, Kabinet br. 46) ili na: international@foi.hr

Također, uskoro će biti održana tribina na kojoj će studenti moći dobiti više informacija o Erasmus + stručnoj praksi.