Dodjela priznanja za sudjelovanje u humanitarnim i volonterskim aktivnostima na FOI-u

Studentski Zbor FOI-a i Obiteljski centar Varaždinske županije vas pozivaju na svečanu dodjelu priznanja za sudjelovanje u humanitarnim i volonterskim aktivnostima na FOI-u koja će se održati u petak, 10. lipnja 2011. u dvorani 1 zgrade FOI 1, s početkom u 13 h.

Studenti, nastavnici i zaposlenici – volonteri Fakulteta organizacije i informatike bili su vrlo aktivni na svim poljima te je kraj akademske godine pravo vrijeme kako bi im se odalo priznanje za sav uložen trud i postignute rezultate.

Na inicijativu Studentskog Zbora Fakulteta organizacije i informatike - Maje Hornung i Ozana Rokova kao predsjednika, tijekom akademske godine su organizirane humanitarne aktivnosti s ciljem prikupljanja novčanih sredstava za pomoć dvjema obiteljima u liječenju bolesne djece. U aktivnostima je sudjelovalo  i 50-tak volontera - studenata, nastavnika i ostalih zaposlenika Fakulteta organizacije i informatike, 100-tinjak djece Dječjeg vrtića „Varaždin“ iz Gortanove, Aleje kralja Zvonimira, Kozarčeve i Koprivničke ulice te  200-tinjak učenika nižih razreda I., II. i IV. Osnovne škole zajedno s nastavnicima.

Osim ovog humanitarnog projekta, u suradnji s Obiteljskim centrom Varaždinske županije i ravnateljem, gospodinom Robertom Ćusekom te Stručnim timom centra i voditeljicom volontera, Vlatkom Prstec, dipl. iur., tijekom ljetnog semestra se provodio i projekt „Pomoć u učenju“ u kojem su studenti FOI-a pomagali u učenju učenicima V. OŠ u Varaždinu. Voditeljica studenata na ovom projektu je jedna od najboljih studentica FOI-a Vlatka Sekovanić.

Logističku podršku u organizaciji humanitarnih i volonterskih projekata je pružila Uprava Fakulteta organizacije i informatike. Na ovoj maloj svečanosti svim sudionicima će biti uručena simbolična priznanja i zahvale za uloženi trud.

S veseljem očekujemo Vaš dolazak!