Dobrovoljno darivanje krvi

Poštovani,

Udruga asistenata Fakulteta organizacije i informatike u suradnji s Upravom Fakulteta i Studentskim zborom te Crvenim križem grada Varaždina organizira Dobrovoljno darivanje krvi na Fakultetu organizacije i informatikeu Varaždinu.

Darivanje krvi održat će se u četvrtak, 14. ožujka 2013. u vremenu od 9 do 12 sati u dvorani 11 FOI-a (I. kat desno).

Darivanje krvi nije ograničeno samo na zaposlenike i studente Fakulteta organizacije i informatike, već se mogu pridružiti i ostali građani koji žele učiniti dobro djelo. Nakon darivanja bit će organizirana okrjepa u caffe baru „Info“ u podrumu Fakulteta.

Ovim Vas putem ljubazno molimo da medijski popratite ovu akciju kako bi informacija doprla do što većeg broja građana.

Unaprijed zahvaljujemo te Vas srdačno pozdravljamo.

Udruga asistenata FOI-a

Kontakt podaci: