Deseti FOI CORE raspisuje natječaj za prijavu poslovnih slučajeva

Objavljeno: 13.12.2016

Međunarodna studentska udruga AIESEC Varaždin već desetu godinu organizira studentsko natjecanje FOI CORE te je za akademsku godinu 2016./2017. raspisala natječaj kako bi se poduzeća mogla prijaviti za zadavanje poslovnog slučaja kojeg bi studenti rješavali kroz četiri tjedna.

FOI CORE je case study competition natjecanje koje traje četiri tjedna i održava se na proljeće (točan datum će biti poznat na vrijeme) na Fakultetu organizacije i informatike. Poduzeća mogu zadati poslovni slučaj u jednoj od tri kategorija: IT, Marketing te Business, ovisno o tome u kojem području žele istražiti kompetenciju studenata u Varaždinu.

Sva poduzeća koja su zainteresirana za sudjelovanje na ovakvom studentskom natjecanju, mogu se prijaviti na natječaj čija su pravila i upute navedeni u priloženom dokumentu.

Prijave traju do 20. siječnja 2017. godine.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte organizacijski odbor FOI CORE-a na e-mail: foicore@outlook.com

Natječaj FOI CORE