Datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih studija - jesenski upisni rok

Objavljeno: 04.09.2017

Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija "Informacijski i poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", te stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" akademske godine 2017./2018. - jesenski upisni rok.

• Upisi u 1. godinu sveučilišnog preddiplomskog studija "Informacijski i poslovni sustavi" biti će 22. rujna 2017. godine u 8 sati, redoviti i izvanredni studenti.
  • Upisi u 1. godinu sveučilišnog preddiplomskog studija "Ekonomika poduzetništva" biti će 22. rujna 2017. godine u 8 sati, redoviti i izvanredni studenti.
  • Upisi u 1. godinu stručnog studija PITUP - centar Varaždin biti će 22. rujna 2017. godine u 8 sati, redoviti i izvanredni studenti.
  • Upisi u 1. goidnu stručnog studija PITUP - centri Sisak, Zabok i Križevci biti će 23. rujna 2017. godine u 9 sati.