Dan otvorenih vrata FOI-a

Pozivamo vas na Dan otvorenih vrata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu u petak 13. prosinca 2013. godine. Vrata FOI-a bit će otvorena za sve zainteresirane posjetitelje u dva termina, od 14 i 18 sati.

Na Danu otvorenih vrata FOI-a svi zainteresirani srednjoškolci i njihovi roditelji imat će prilike saznati sve o studijima FOI-a, nastavnom programu i uvjetima studiranja, moći će se prošetati  predavaonama i IT laboratorijima, zaigrati igrice i skinuti aplikacije koje su radili naši studenti, razgovarati s profesorima i studentima i iz prve ruke saznati kakav je studentski život na FOI-u. Studentske udruge će predstaviti mnoštvo izvannastavnih aktivnosti u koje se studenti mogu uključiti, te na taj proširiti svoje vidike i kreativnost, steći zanimljiva poznanstva i iskustva koja im kasnije mogu pomoći kod zapošljavanja.

Molimo vas da svoj dolazak najavite na izabela.oletic@foi.hr ili danijel.dadovic@foi.hr ili nazvati na broj telefona 042/390-814.

Pozivamo sve buduće studente da nam se pridruže i upoznaju FOI!

Okvirni programa Dana otvorenih vrata FOI-a:

14.00/18.00         Prezentacija o FOI-u i upoznavanje s nastavnicima i studentima

14.30/18.30         Obilazak FOI-a (predavaone, laboratoriji, knjižnica)

15.00/19.00         Demonstracija studentskih projekata

Letak Dan otvorenih vrata